Witamy na SunSEO.pl

Istnienie serwisu internetowego jest bezcelowe, jeżeli prawdopodobieństwo jego odnalezienia przez potencjalnego klienta jest znikome bądź żadne. SunSEO specjalizuje się w dziedzinie marketingu internetowego i biznesu elektronicznego. Dla naszych klientów przygotowujemy strategię prowadzenia kampanii reklamowej w Internecie. Wykonujemy szereg usług związanych z promocją stron internetowych i reklamą w wyszukiwarkach.

Współpraca

Ofertę współpracy kierujemy do agencji interaktywnych, agencji reklamowych oraz wszystkich firm chcących poszerzyć zakres oferowanych usług o pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarkach Google, Onet, Netsprint. Ofertą współpracy objęte są także pozostałe usługi dostępne na naszej stronie.

Nasze działanie rozpoczynamy w momencie, gdy Klient firmy partnerskiej wyrazi zainteresowanie jedną z wymienionych wyżej usług. Na początku wysyłamy wstępną ofertę lub umawiamy się na spotkanie z Klientem, gdy Klient wyrazi chęć skorzystania z usługi przejmujemy wszelkie działania związane z jej wykonaniem. Wszelkie negocjacje prowadzone są w imieniu firmy partnerskiej.

Dla firm partnerskich oferujemy wysokie prowizje zależne od wartości zlecenia. Wysokość prowizji wynosi od 20%, nawet do 30% wartości zlecenia dla najlepszych Partnerów.

Firmy lub osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe dostępne w dziale Kontakt.

Nasi Klienci

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #